o nas

DISMAT to firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych, odzieży roboczej oraz narzędzi.

DISMAT należy do firmy EUROGIPS, która specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz galerii handlowych, sklepów jak również biur i mieszkań. Działalność firmy obejmuje rynek w Polsce, jak również w całej Europie. Nabyte od 2000 roku doświadczenie, poprzez współpracę z korporacjami o światowej renomie, przyczyniło się do pozyskania kompletnej wiedzy na temat Państwa oczekiwań. Wychodząc im na przeciw  postanowiliśmy otworzyć firmę DISMAT.

Przedmiotem działalności firmy DISMAT jest dystrybucja materiałów budowlanych, sprzedaż narzędzi, odzieży roboczej, sprzętu ochrony osobistej i artykułów p.pożarowych. Oferujemy kompleksowy i szeroki zakres materiałów wykorzystywanych na każdym etapie prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych. Zapewniamy naszym klientom porady, profesjonalną i szybką obsługę, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów od największych producentów.

Oferujemy również szeroką gamę elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo Niwelatory laserowe, narzędzia do pomiaru warunków środowiskowych, analogowe narzędzia pomiarowe, elektroniczne wykrywacze budowlane oraz wiele innych narzędzi potrzebnych do budownictwa.

Świadczymy usługi wysokiej jakości, o czym mogą się Państwo przekonać nawiązując z nami współpracę. Naszym atutem jest KOMPLEKSOWOŚĆ, co znaczy że obok sprzedaży materiałów budowlanych, narzędzi oraz odzieży roboczej, jednocześnie świadczymy usługi ogólnobudowlane. Ofertę usług wykończeniowych przedstawiamy na stronie  www.eurogipsgroup.com

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy również do sklepu internetowego.

sprawdź ofertę >>

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Biuro

ul.Piekarska 135    43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 00 51
e-mail: kontakt@dismat.eu